ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH
I ZAWODOWYCH
NR 2 W TARNOWIE 

  men       kuratorium       oke       eduseek       profesor       sciaga       tarnow       zmt       wsb       pwsz       google

M E N U

 

Oferta szkoły

Rekrutacja

Nowe kierunki

Rekrutacja-dorośli

Historia szkoły

Lokalizacja

Statut

Administracja

Grono Pedagogiczne

III_Tarnowskie Spotkania Gimnazjalistów

 

Strona główna

 

III Tarnowskie Spotkania Gimnazjalistów      Serdecznie zapraszamy do udziału w III Tarnowskich Spotkaniach Gimnazjalistów, które odbędą się dnia 24 marca 2010 r. w godzinach 8.00-13.00 w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Tarnowie przy ul. Kochanowskiego 32.


       Jest to ważne przedsięwzięcie prezentujące dorobek oraz ofertę edukacyjną tarnowskich szkół zawodowych kształcących w technikach i zasadniczych szkołach zawodowych Impreza ma charakter edukacyjno-wychowawczy, przygotowana jest szczególnie z myślą o uczniach klas III gimnazjów i ich Rodzicach i ma na celu zapoznanie z interesującą ofertą edukacyjną tarnowskich szkół zawodowych, kształcących w technikach i zasadniczych szkołach zawodowych.


       Głównym celem „Spotkań” jest pomoc absolwentom gimnazjów w dokonaniu przemyślanego i trafnego wyboru dalszej drogi edukacyjnej. Zespoły szkół zawodowych dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na specjalistów w różnych dziedzinach i systematycznie wzbogacają swoją ofertę edukacyjną, wprowadzając nowe kierunki kształcenia.


       Jest to jedna z nielicznych okazji, aby w ciągu jednego dnia, w jednym miejscu poznać ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny.


      W trakcie III Tarnowskich Spotkań Gimnazjalistów tarnowskie zespoły szkół zawodowych zaprezentują swój dorobek, osiągnięcia oraz ofertę edukacyjną na nadchodzący rok szkolny 2010/2011.       Na „Tarnowskich Spotkaniach Gimnazjalistów” swoją ofertę zaprezentują następujące placówki oświatowe:

  Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie
  Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie
  Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie
  Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 1 w Tarnowie
  Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Tarnowie
  Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie
  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Tarnowie
  Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie
  Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie
  Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie
  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tarnowie
  Tarnowskie Centrum Kształcenia Praktycznego
  Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w TarnowieHonorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Tarnowa Pan Ryszard Ścigała.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora – całej społeczności Zespołu Szkól Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Tarnowie oraz uczestników naszej imprezy – tarnowskich zespołów szkół zawodowych.

II Tarnowskie Spotkania Gimnazjalistów w obiektywieI Tarnowskie Spotkania Gimnazjalistów w obiektywie
M E N U

 

50 Lat szkoły

Programy nauczania 

Podręczniki 

Aktualności

Plany lekcji

Organizacje uczniowskie

Z życia szkoły

Wych. patriotyczne

Strony nauczycieli

Zajęcia praktyczne

Ciekawe strony

 


Kontakt:
014-636-14-08
014-622-14-08
@mail:
zsz2tarnow@interia.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone!!!